אודותינו

לחברתנו ניסיון רב שנים בביצוע.
פרויקטים גדולים ומורכבים ומתמחה בהקמת מערכות חשמל למרכזים לוגיסטיים, מרכזים מסחריים, מרכזי עסקים, בנייני משרדים ומבני תעשייה והייטק.
החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות קצה לקצה החל משלבי התכנון, פיתוח התשתיות והאינסטלציה חשמלית, עבודות גנרטורים, בדיקות ותחזוקה.
אנו מפעילים צוותים מיומנים, אדיבים ובעלי ניסיון רב, המספקים שירות מקיף תוך הקפדה על הפרטים הקטנים בכל שלבי הפרויקט.
בכל פרויקט החל משלב יצירת הקשר ועד לגמר הפרויקט לקוחות החברה נהנים משיתוף פעולה מלא וצמוד עד לקבלת תוצר מושלם עבורם
אנו שמים דגש מיוחד וגמישות מחשבתית בכל הקשור לתכנון מקדים ושמירה על קשר רציף עם כל קבלני המשנה החופפים לצורך תיאום מדוייק של שלבי הביצוע. כי "זמן שווה כסף" זה לא סתם פתגם בעולם הבנייה.

חברת סיליס

חברת סיליס

סיליס היא חברה מוכרת המתמחה בעבודות חשמל והתקנת גופי תאורה. עם ניסיון של שנים בתעשייה, סיליס ביססה את עצמה כספקית מהימנה של שירותי חשמל באיכות גבוהה.

החברה מציעה מגוון שירותים מקיף, הנותן מענה ללקוחות פרטיים ומסחריים כאחד. בין אם זה תיקון חשמל קטן או פרויקט התקנה בקנה מידה גדול, לסיליס יש את המומחיות לטפל בכל זה. צוות הטכנאים המיומנים שלהם בקיא בקודי החשמל ובתקנות החשמל העדכניים ביותר, ומבטיח שכל העבודה נעשית בצורה בטוחה ויעילה.

ה

ה"אני מאמין" שלנו

סיליס מתגאה במתן שירות לקוחות מהשורה הראשונה. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם ולספק פתרונות מותאמים אישית כדי לענות על הדרישות. מייעוץ ראשוני ועד סיום הפרויקט, סיליס שומרת על קווי תקשורת פתוחים, ומעדכנת את הלקוחות לאורך כל התהליך.

בכל הנוגע לגופי תאורה, סיליס מציעה מבחר רחב של מוצרים איכותיים לשיפור כל חלל. נשארים מעודכנים בטרנדים האחרונים בעיצוב תאורה ובטכנולוגיה, ומבטיחים שללקוחות תהיה גישה לאפשרויות החדשניות והחסכוניות ביותר באנרגיה הקיימות.

היתרון היחסי שלנו

היתרון היחסי שלנו

בנוסף לשירותי ההתקנה, סיליס מספקת גם פתרונות תחזוקה ותיקון. הצוות שלנו יכול לאבחן במהירות ולטפל בכל בעיה חשמלית, ולהבטיח שהמערכות פועלות בצורה מיטבית ובטוחה.

עם המחויבות שלנו למצוינות ותשומת לב לפרטים, סיליס צברה מוניטין מדהים בתעשייה. לקוחות יכולים לסמוך על כך שצורכי עבודת החשמל והתקנת התאורה שלהם יטופלו במקצועיות ובמומחיות. בין אם זה בית מגורים, משרדים או מוסד מסחרי, סיליס היא החברה המתאימה לכל דרישות החשמל והתאורה.