חשמלאי בית חכם

בית חכם הוא מונח רחב הכולל בתוכו מגוון פתרונות ויתרונות, אשר ניתן לרכוש כמערך כולל, כיחידות או בהתאמה אישית של מערכות ופתרונות לצרכי הבית והמשתמשים. חשמלאי בית חכם הוא הגורם המקצועי להתקנת המערכות הללו, ובמקרים רבים גם לתכנון מקדים והתאמה של תשתיות לצרכי הבית החכם.

בית חכם הוא בית חסכוני יותר, בטוח, נוח ונעים לשהייה ולתפעול.

מהן מערכות בית חכם

בית חכם הוא בית המחבר בין מערכות חשמל ומערכות תקשורת, לשליטה באלמנטים שונים ובמערכות הבית. בין מערכות בית חכם הניתנות לרכישה, לתכנון וליישום באמצעות חשמלאי בית חכם:

שערי חניה, דלתות כניסה ומפתחים

יצירת מנגנון בטיחות באמצעות שליטה ממוחשבת מרחוק בכל הכניסות והמפתחים לבית. חיבור שער החניה החשמלי הקיים למערכות הבית החכם, התקנה וחיבור של מנגנוני נעילה ופתיחה של דלת הכניסה לצרכי בקרת כניסה, מעקב ותיעוד ומניעת פריצות וכניסה של לא מורשים, מעקב אחר כניסה אחורית, נעילת מחסן והתאמות נוספות על פי צורך.

מערכות אזעקה

שליטה במערכת האזעקה של הבית באמצעות מנגנונים מתקדמים, חיבור למערך התראות על פעילות האזעקה, זיהוי פעילות חשודה או ניתוק של אזעקת הבית מן המערכת, חיבור בין מערכת האזעקה למצלמות אבטחה, תקשורת ישירה ויצירת התראות אל בני הבית ו/או אל גורם ביטחון מורשה מטעמם.

מדיה ותקשורת

שליטה במערכות הבידור והמדיה בבית מרחוק ומקרוב, באמצעות פקודה קולית, מחיאת כף, תנועה או כל אמצעי אחר בהתאמה למאפייני המערכת. הפעלת מוזיקה במערך סאונד רחב ותוך שליטה על עוצמות ופריסת השמע, שליטה בהקרנות, בטלוויזיות, במערכות קולנוע ביתי ומדיה מתקדמת.

מערכות חימום, מיזוג ואוורור הבית

שליטה ותכנות של מערכות המיזוג והאוורור בבית, קביעת שעות הדלקה וכיבוי אוטומטיות, אפשרות הפעלה מרחוק, מעקב אחר צריכה ופעילות, קביעת כיבוי אוטומטי בהמשך ליציאה של משתמשים מן החדר ואי זיהוי של תנועה לזמן ממושך, בהתאם לשינויי טמפרטורה ואקלים ועוד.

מערכות תאורה

שליטה במערכות תאורה מתועשות ומערכות תאורה טבעית. שליטה בתריסים חשמליים, בכופי תאורה ובמנגוני הדלקה וכיבוי שלהם, שליטה בגנרטור בהתאמה לניתוק אספקת החשמל בבית, קביעת שעות להצללה, לכיבוי, להדלקה ושליטה אוטומטית במעכל מערכות התאורה בבית ובגן.

מערכות השקיה וגינון

מערכות השקיה אוטומטית לשליטה ולבקרה, השקיה מבוקרת וחסכונית בהתאם למצב הקרקע ולתנאי מזג האוויר, מעקב אחר היקף ההשקיה, צרכים וחוסרים.

חשמלאי בית חכם הוא חשמלאי מוסמך אשר מביא לצד ההסמכה והמיומנות בתחום מערכות החשמל, הכבלים והלוחות, גם ההיכרות עם המערכות השונות הניתנות ליישום בבית חכם, והתועלות שהן מציעות ללקוחות.

בין היתרונות וחוויות השימוש במערכות המותקנות על ידי חשמלאי בית חכם

  • אוורור הבית, פתיחת חלונות ומפתחי אוורור או מערכות מיזוג בטרם הגעת הדיירים אל הבית, לכניסה אל בית קריר/חמים/מואר/מאוורר בהתאם לעונת השנה ולצורך.
  • הדלקת דוד חשמלי לחימום המים מרחוק, באופן אוטומטי או בשליטה עצמאית להגעה אל מקלחת חמה וללא צורך בהמתנה
  • כיבוי הדוד ושליטה בטיימר בימים חמים בהם המים זוכים לחימום באמצעות משאבים טבעיים ודוד השמש.
  • נעילת דלתות אוטומטית שמגינה על הבית, מונעת פריצות וגניבות ואינה תלויה בנעילה ידנית.
  • שליטה ברשת האינטרנט, נגישות הרשת האלחוטית לחדרים ולמכשירים, מנגנון חסימה על פי גיל ותכנים, בהתאמה למשפחות ולהורים לילדים.
  • השקיה מבוקרת על פי צורך, על פי מדדים אובייקטיבים, ללא בזבוז מים מיותר, ללא חשש משכחה והזנחה של צמחי הגינה, גם בנסיעות וחופשות ממושכות וללא צורך בסיוע שכנים ומכרים או גנן חיצוני.

חשמלאי בית חכם מקצועי ידע להתאים בין צרכי הבית והמשפחה למערכות הקיימות בשוק ולבנות תכנית ומערכת בית חכם בהתאמה אישית לכל לקוח.

כמה עולה חשמלאי בית חכם ומערכת בית חכם

עלות של חשמלאי בית חכם נעה בין 250-350 ₪ לשעה, כאשר מדובר בהתקנה נקודתית של רכיב או מפסק, חיבור יחידה למערכת קיימת או שירות אחר.

תכנון ויישום של בית חכם מאפס, מצריך מיפוי של צרכי הבית והמשתמשים, בדיקה והיכרות עם תשתיות החשמל הקיימות, עבודת הכנה, רכישה של המערכות השונות ומיזוג שלהן לכדי מערכת אחת הנשלטת בקלות וידידותית למשתמשים. עלות של הקמת בית חכם תכלול את עלות הכנת התשתיות, עלות חשמלאי בית חכם ועלות המערכות, ועשויה לנוע בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים, בהתאם למערכות הנדרשות ולפעולות ההכנה וההתקנה שיבצע החשמלאי המוסמך.

חברת SELES מערכות חשמל מלווה לקוחות פרטיים רבים בפריסה ארצית, ומחברת בין מגוון סוגי מערכות, תוך תכנון, המלצה, יישום והתקנה של עבודות חשמל לצורך חיבור והתקנת המערכות הנדרשות. החברה מספקת שירות מקצועי, בזמינות גבוהה ותוך הענקת יחס אישי ופתרונות לכל צורך, במחירים הוגנים ומשתלמים.

 

לקוחות

עבודות חשמל. בקליק
צרו איתנו קשר
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.