לקוחות ממליצים

בעבר ניהלתי עסק שלא הצליח ולאחר שנים שסגרתי אותו, המשיך השם ללוות אותי ולהיקשר לשמי. הייתי חייב עזרה בניתוק השם הפרטי מהעסק ההוא הכושל. ואז פניתי לחברת איקי דיזיין, סיפרתי את הבעיה ולאחר מספר חודשים שמי היה מנותק לחלוטין מהעסק הקודם ואף חיזקו את העסק הנוכחי שלי בנוכחות בגוגל. אני ממליץ בחום.

ע. נדב
בעלים ומנכ"ל

היתה לנו בחברה הסתבכות עם לקוח לא מרוצה. הלקוח הוביל את החברה לבתי משפט ולא וויתר על פגיעתו, על אף שלא צדק בטענותיו. באחד הימים נתקלנו בפסק הדין של החברה שלנו אל מול הלקוח בתוצאות החיפוש של גוגל שמאוד בלט ופגע בשמה הטוב של החברה. אחרי שהמקצוענים ב- EK DESIGN הבינו את המהות, הם מיד נעתרו למשימה. תוך מספר חודשים פסק הדין הזה נעלם ברגע שהיו מקלידים את שם החברה שלנו וההנהלה היתה מרוצה מאוד. תודה ל EK DESIGN על כך.

ג. לוי
מנהלת שיווק בחברה יצרנית

כשנכנסתי לתפקיד שלי כמתמחה במשרד עו"ד, נתנו לי לטפל בתיק מורכב ומאוד תקשורתי שנמצא חודשים ארוכים בטיפול המשרד. התיק הזה הכתים את עבודת המשרד הטובה בתחומי התמחות נוספים שלה וגרם לנזק תדמיתי מאוד רחב ומשמעותי. חברת אי. קיי דיזיין מיד הבינו את הבעיה והשקיעו מאמצים כבירים בשביל לדחוק את הסיפור לעמוד 3-4 של גוגל. התוצאה מדהימה ואני ממליץ מאוד על החברה הזו.

ה. משולם
מתמחה ומנהל תיק לקוחות במשרד עורכי דין

היה לי סיפור אישי מאוד קשה לפני שהפכתי למנכ"לית מצליחה. כל מי שהיה מחפש אותי ב google היה מוצא קודם את העניין האישי ורק אחר כך את מי שאני היום, בעלת חברה מצליחה. לא ידעתי מה לעשות עד שהגעתי לחברת איקיי דיזיין שאמרו לי שיוכלו לפתור את הבעיה אבל דרושה סבלנות. ההצלחה לא איחרה לבוא וכיום הסיפור האישי לא מפריע ללקוחות לפנות אליי ואני מודה על כך למקצוענים של איקיי דיזיין.

א. מנחם
מנכ"לית חברת הנדסה

לקוחות

עבודות חשמל. בקליק
צרו איתנו קשר
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.